0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Group D
Juventus Turin
-
-
FC Lokomotiv Moscow
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Madrid
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۲۰:۲۵
  International Clubs UEFA Champions League, Group C
Manchester City
-
-
Atalanta Bergamasca Calcio
inprogress
۲۲:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۲
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۰:۲۵
  International Clubs UEFA Champions League, Group A
Club Brugge
-
-
Paris Saint Germain
inprogress
۲۲:۳۰
Galatasaray
-
-
Real Madrid
inprogress
۲۲:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League, Group B
Olympiacos Piraeus
-
-
FC Bayern Munich
inprogress
۲۲:۳۰
Tottenham Hotspur
-
-
FK Crvena Zvezda
inprogress
۲۲:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Knockout stage
AL Hilal Riyadh
۲
۴
Al-Sadd
Finished
۱۹:۴۵
  England Championship
West Bromwich Albion
-
-
Barnsley FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Swansea City
-
-
Brentford FC
inprogress
۲۲:۱۵
Queens Park Rangers
-
-
Reading FC
inprogress
۲۲:۱۵
Sheffield Wednesday
-
-
Stoke City
inprogress
۲۲:۱۵
Preston North End
-
-
Leeds United
inprogress
۲۲:۱۵
Millwall FC
-
-
Cardiff City
inprogress
۲۲:۱۵
Birmingham City
-
-
Blackburn Rovers
inprogress
۲۲:۱۵
  International Youth UEFA Youth League, Group D
Juventus Torino
۱
۲
Locomotiv Moscow
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Madrid
۲
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۵:۳۰
  International Youth UEFA Youth League, Group A
Galatasaray
۰
۱
Real Madrid
Finished
۱۵:۳۰
Club Brugge
۲
۰
Paris Saint Germain
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
EC Bahia BA
۱
۲
Ceara SC CE
Finished
۰۲:۰۰
Botafogo FR RJ
۲
۱
CSA AL
Finished
۰۲:۳۰
  International Youth UEFA Youth League, Group C
Manchester City
۱
۳
Atalanta Bergamo
Finished
۱۷:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۱
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۳:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
-
-
Warrenpoint Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Superliga
CA Central Cordoba SE
۰
۱
Estudiantes De La Plata
Finished
۰۱:۳۰
Colon De Santa Fe
۲
۱
CD Godoy Cruz
Finished
۰۳:۵۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
Ferro Carril Oeste
۱
۰
Estudiantes BA
Finished
۰۳:۳۵
  Paraguay Primera Division, Clausura
Deportivo Santani
۱
۲
Deportivo Capiata
Finished
۰۱:۳۰
  International Youth UEFA Youth League, Knockout stage
Derby County
-
-
FC Minsk
Finished
۲۱:۳۰
NK Domzale
۲
۰
FC Viitorul Constanta
Finished
۱۹:۳۰
  England League One
Bristol Rovers
-
-
Bolton Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
Sunderland AFC
-
-
Tranmere Rovers
inprogress
۲۲:۱۵
Blackpool FC
-
-
Wycombe Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
Portsmouth FC
-
-
Lincoln City
inprogress
۲۲:۱۵
Shrewsbury Town
-
-
Gillingham FC
inprogress
۲۲:۱۵
Southend United
-
-
Doncaster Rovers
inprogress
۲۲:۱۵
Burton Albion
-
-
AFC Wimbledon
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Rochdale AFC
-
-
Milton Keynes Dons
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۳
۰
Perseru Badak Lampung FC
Finished
۱۵:۰۰
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Persepar Kalteng Putra
Finished
۱۵:۰۰
Barito Putera
۲
۰
Psis Semarang
Finished
۱۵:۰۰
  Ukraine Cup, Women
Rodyna Kostopol
-
-
Yednist Plysky
Finished
۱۱:۳۰
Bukovynska Nadiya Chernovtsy
-
-
Yatran-Umanfermash Uman
Finished
۱۲:۳۰
  International Youth UEFA Youth League, Group B
Tottenham Hotspur
۹
۲
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۷:۳۰
Olympiacos Piraeus
۰
۴
FC Bayern Munich
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura, Promotion, Group B
Boyaca Chico FC
۱
۱
Fortaleza FC
Finished
۰۲:۳۰
Bogota FC
۱
۱
Real Cartagena FC
Finished
۰۴:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
Ceske Budejovice
-
-
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۳:۴۵
Sigma Olomouc
-
-
1 FC Slovacko
Finished
۱۲:۳۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۲
۱
Odisha FC
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup
NK Celje
۱
۱
NK Radomlje
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Primera Division, Clausura
Sport Huancayo
۱
۱
FBC Melgar
Finished
۰۴:۳۰
  Sweden Superettan
Orgryte IS
۱
۱
Degerfors IF
Finished
۲۰:۳۰
  Ecuador Serie A
Tecnico Universitario
۳
۰
Mushuc Runa SC
Finished
۰۳:۴۵
  Austria Amateur Regionalliga East
SK Rapid Wien II
۲
۳
FC Marchfeld Donauauen
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Premier Division
Derry City
-
-
ST Patricks Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
  Qatar Reserve League
Al Duhail Sc
۲
۱
Umm Salal
Finished
۲۰:۳۰
AL Arabi R
۲
۰
AL Garrafa R
Finished
۱۸:۱۵
Al Rayyan
-
-
Qatar Sc
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
  England League Two
Crewe Alexandra
-
-
Colchester United
inprogress
۲۲:۱۵
Plymouth Argyle
-
-
Leyton Orient FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cambridge United
-
-
Grimsby Town
inprogress
۲۲:۱۵
Newport County AFC
-
-
Crawley Town
inprogress
۲۲:۱۵
Bradford City
-
-
Port Vale
inprogress
۲۲:۱۵
Swindon Town
-
-
Stevenage FC
inprogress
۲۲:۱۵
Oldham Athletic
-
-
Walsall FC
inprogress
۲۲:۱۵
Carlisle United
-
-
Northampton Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Cheltenham Town
-
-
Macclesfield Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Mansfield Town
-
-
Salford City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Morecambe FC
-
-
Forest Green Rovers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Scunthorpe United
-
-
Exeter City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  England Amateur Isthmian League, Premier Division
Wingate & Finchley
-
-
Bishops Stortford
inprogress
۲۲:۱۵
Enfield Town
-
-
AFC Hornchurch
inprogress
۲۲:۱۵
  Poland I Liga
GKS Jastrzebie
۱
۰
Wigry Suwalki
Finished
۱۹:۳۰
Puszcza Niepolomice
۰
۲
Warta Poznan
Finished
۲۰:۳۰
GKS Tychy
۴
۱
Miedz Legnica
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil U20 Copa do Nordeste
SC Recife PE
-
-
America RN
Finished
۲۱:۳۰
Santa Cruz PE
-
-
CS Paraibano
Finished
۲۱:۳۰
  Egypt Premier League
Aswan FC
۱
۰
Enppi Club
Finished
۱۶:۳۰
Wadi Degla SC
۲
۲
Misr Lel Makasa
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
Chacarita Juniors
۱
۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
Finished
۰۲:۳۰
CD Santamarina Tandil
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
Finished
۰۳:۰۰
  Israel Liga Bet North B
Hapoel Bnei Musmus
-
-
Hapoel Tirat Hacarmel
Finished
۱۶:۰۰
Ironi Nesher
-
-
Maccabi Bney Reine
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Bnei Jat United
-
-
Sc Pardes Hana Karkur
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
BK Frem
۰
۱
B 93 Kopenhagen
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
Werder Bremen II
۲
۱
Hannover 96 II
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Comunicaciones Bsas II
-
-
Villa San Carlos Reserve
Finished
۲۱:۳۰
Justo Jose de Urquiza Reserves
-
-
Ca Argentino De Quilmes
Finished
۱۶:۳۰
CSD Flandria Reserve
-
-
CA Talleres de Remedios
inprogress
۲۲:۰۰
Colegiales Res.
-
-
Sacachispas FC II
inprogress
۲۲:۰۰
  Uganda Premier League
Vipers SC
-
-
Bul FC
Finished
۱۶:۳۰
Maroons FC
-
-
Kampala Capital City Authority FC
Finished
۱۷:۰۰
Kyetume FC
-
-
Proline FC
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
WSC Hertha
۵
۲
SK Sturm Graz (A)
Finished
۲۰:۳۰
SC Weiz
۱
۱
Wolfsberger AC (A)
Finished
۲۰:۳۰
  Iraq Iraqi League
Al Naft
-
-
Al Diwaniya
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
Deportivo Riestra
-
-
CA Atlanta
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 2
USM EL Harrach
-
-
JSM Bejaia
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۰:۰۰
  England Amateur Southern League, Premier Division South
Merthyr Town
-
-
Salisbury FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 4
AGF
-
-
Randers FC Reserve
Finished
۱۵:۳۰
  England Amateur National League North
Southport FC
-
-
Hereford FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Hong Kong Sapling Cup
Wofoo Tai Po
-
-
R&F (HK)
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Zone Moscow
FC FSM
-
-
FK Sportakademklub Moscow
Finished
۱۷:۰۰
Lokomotiv-m-lfk
-
-
Zelenograd
Finished
۱۶:۳۰
Vulkan
-
-
Fc Express
inprogress
۱۳:۳۰
  England Amateur The West Riding County Cup
Tadcaster Albion
-
-
Goole AFC
inprogress
۲۲:۱۵
  Tanzania Premier League
Jkt Tanzania
-
-
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet North A
FC Ahva Kfar Manda
۴
۱
FC Zeirey Tamra
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB I, Women
Kelen Sc
-
-
Diosgyori VTK
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Knockout stage
Fluminense FC RJ
-
-
Flamengo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol
-
-
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad De Concepcion
-
-
Deportes Union La Calera
Cancelled
۰۱:۰۰
Universidad De Chile
-
-
CD Everton Vina Del Mar
Cancelled
۰۳:۳۰
  Greece Cup EPSDA (West Attika zone)
Vizas Megaron
-
-
Krios
Finished
۱۶:۳۰
  Egypt 2nd Division
Maleyeit Kafr El Zayiat
-
-
Ghazl El Mahallah
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Russia Moscow Championship
Boradigyakh Moskva
-
-
Ssh 75/2
inprogress
۱۶:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
Villa San Carlos
-
-
Defensores De Belgrano
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید